N Kolay Kredi Nedir, Nasıl Kredi Çekilir ?

0
631

Nakit para ihtiyacı duyan kişilerin büyük bir çoğunluğu bu ihtiyaçlarını giderme konusunda bankalardan kredi çekmeyi tercih etmektedir. Bankalarca aranılan kredi kullanma koşullarını taşıyan kişilerce bankalara büyük bir kolaylıkla kredi onayı verilmekle beraber ne yazık ki bu konuda yetersiz kalan kişilerin kredi reddi kararı ile karşı karşıya kalma riskleri daha yüksektir.

Bu nedenle özellikle de düşük kredi notu ortalaması olan ya da kredi sicili geçmişlerinde sıkıntılar yaşayan kişilerin kredi başvuru formu doldururken kolay kredi veren bankalararasından seçimde bulunmaları gerekir. Düşük kredi notuna kredi denildiğinde ise akla ilk gelenlerden biri hiç tartışmasız N kolay kredi paketidir.

Televizyonlarda ve sosyal medya reklamlarında sıkça karşımıza çıkan n kolay kredi başvurusu nasıl yapılırn kolay kredi nedir ve avantajları nelerdir bunlardan sizlere bahsedeceğiz.

N Kolay Kredi Nedir ?

Kredi almanın en kolay yolu” olarak lanse edilen reklam kampanyası ile adını duyuran N Kolay Kredi, Aktif Bank tarafından nakit para arayışında olan kişilerin kullanması için hazırlanan özel bir ihtiyaç kredisi ürünüdür. Kredinin diğer ihtiyaç kredisi paketlerinden farklı düşük KKB notu kredi onayı verilmesi ve kredi kullanmak istiyorum diyen kişilerin şubeye gitme zorunluluğu olmadan kredi kullandırılmasıdır.

Yani şubeye gitmeden kredi kullandırım süreci tamamlanmakta ve kişinin kredi onayı alması durumunda parası direkt olarak banka hesabına aktarılmakta ve açılan bu banka hesabına ait bankamatik kartı kişiye özel kurye ile ulaştırılarak parasını bankamatikten çekmesi sağlanmaktadır.

Aktif Bank N Kolay Kredi Nasıl Çekilir ?

 • N kolay kredi başvurusu için ilk olarak bankanın kurmuş olduğu nkolaykredi.com internet sitesi adresini ziyaret edin. Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta doğru internet sitesine girdiğinizden emin olmanızdır.
 • Resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra sitenin ana ekranında yer alan ihtiyacın olan tutarı gir ve kaç taksitte ödeyeceğini seç bölümlerini doldurarak talep ettiğiniz kredi tutarı ile kredi vadesini belirleyin.
 • en kolay kredi veren bankalar
  • Ardından hemen bu pencerenin alt bölümünde yer alan paranı hemen al butonuna basın.
  • Açılan pencerede kimlik numarası, cep telefonu numarası ve e posta adresi bilgilerinizi doğru olarak doldurun ve sayfanın altında yer alan bilgilendirme kutucuklarını onaylayarak kredimi hazırla butonuna basın.
  • Bu aşamada cep telefonu numaranıza doğrulama kodu gönderilecektir. Doğrulama kodu olarak gönderilen SMS onay kodu bilginizi girip devam tuşuna basın.
  • Kodu girdikten sonra yenilenen ekranda sizden istenen anne kızlık soyadı, kimlik seri sıra no ve öğrenim durumu bilgilerinizi girip ardından kişisel bilgilerimi kaydet tuşuna basın.
  • Yenilenen ekranda çalışma şekli meslek seçiminde bulunarak ekranı kaydedin.
  • En son basamak olarak ev adresi ve işyeri adresi bilgilerinizi de girip işlem onayı verin.
  • Bu onayı verdikten sonra Nkolay kredi başvuru işleminizi tamamlamış olursunuz.

  N Kolay Kredi Passolig Nedir ?

  Kredi başvurusu onaylanan kişilerin kredi ile talep ettikleri tutar Passolig bankamatik kartı kullanıyorlarsa bu durumda anında bu kart hesabına aktarılmaktadır. Passolig kartı bulunmayan kişilerin kredi ödemesi ise bulunuyorsa Cüzdan Kart üzerinden yapılmaktadır. Bu iki kartın bulunmadığı durumlarda ise n kolay kredi kartıçıkarılmakta, bu kart diğer kredi başvuru evrakları ile beraber özel kurye aracılığı ile kişinin adresine ulaştırılarak kullandırılmaktadır.

  N Kolay Kredi Ödemesi Nereden Yapılır ?

  Ne yazık ki Aktif Bank ülkemizde hala şube sayısı konusunda sıkıntılar yaşamakta olduğu için kredi kullanmak isteyen kişilerin büyük bir bölümü borçlarını ödeme konusunda sorun yaşayıp yaşamayacağını merak etmektedir. Ödemelerini mevcut Aktif Bank şubeleri üzerinden yapabileceğiniz gibi aynı zamanda Aktif Bank internet şubesi üzerinden, başka bankalarda bulunan hesaplarınızdan kredi borcunuzun olduğu banka hesap numaranıza EFT yaparak ve PTT şubeleri üzerinden de yapma fırsatınız bulunmaktadır.

  N kolay kredi ödemesi için PTT şubelerini kullanacaksanız her ödeme işleminde 2 lira masraf ödemesini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu da 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin tüm ödemelerini PTT şubeleri üzerinden gerçekleştirmeleri halinde toplamda 96 lira daha cebinizden para çıkacağı anlamına gelmektedir ki bu da önemli bir maliyettir. Yine Akbank, Vakıfbank ve PTTmatikler üzerinden Aktif Bank N Kolay Kredi taksit ödemeleri yapma şansınız bulunmaktadır. ATM üzerinden yapılan ödemelerde de tercih etmiş olduğunuz bankanın masraf listesine bağlı olarak değişen tutarlarda ücret talep etmektedir.

  Ne kolay kredi hakkında kendi sitesi olan https://www.nkolaykredi.com.tr web adresinden başvurular ve merak ettikleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Finans ve Kredi hakkında merak ettikleriniz için detaylı bilgi almak isterseniz Finans Kredi Rehberi web sitesinden her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here