Power 20 : Yoğun Çalışanlar İçin Kolay Spor Uygulaması!

Bilgisayar başında uzun saatler geçirmek ve spora harcayacak zamanının olmaması, günümüzün en yaygın problemlerinden biri. 20 Minute Workouts: Power 20 de, spor salonuna gitmeye zamanı olmayan ya da gitmeye üşenen kişiler için oldukça faydalı bir hizmet sunuyor. Power 20 ile yalnızca bulunduğunuz yerden 20 dakikalık antrenmanlar yapıp zayıflamak ve fit bir vücuda kavuşmak mümkün.

Power 20, hiçbir ek ekipmana ihtiyacınız olmamasını sağlıyor. Ofiste ya da evde ayıracağınız 20 dakika ile daha fit ve sağlıklı bir vücut vaat ediyor.

Power 20 ile düzenli güç, denge ve kas egzersizleri yapabiliyorsunuz. Power 20, bol ödüllü bir uygulama. Akıllı telefonlar ya da tabletten oldukça rahat bir şekilde kullanılabiliyor. 20 dakika boyunca özellikle bel ve boyun ağrılarını ortadan kaldırmayı vaad ediyor.

Uygulamayı kullanmak için tamamen fit olmanız da gerekmiyor. Ancak size uygun olan seviyeyi seçip başlamanız, amacınıza ulaşabilmek için önemli. Bununla beraber spor yapmaya da engel teşkil etmeyecek bir sağlık durumunuz olmalı.

Power 20’nin sunduğu egzersizler sıkıcı ya da yorucu da değil. 20 dakikada tamamlanabilmesi de oldukça avantajlı. Uygulamayla çalışırken bir yandan Apple Music üzerinden müzik dinlemek de mümkün.

Platform: iOS

Fiyat: Ücretsiz (Reklamsız ve üst seviye çalışma programları için pro versiyon 2,99 $)

Dil: İngilizce

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here