Sık sorular sorular

NKolay.NET’i neden açtık?

İnsanlar herşeyi akılda tutamıyor, eskilerin dediği gibi söz uçar yazı kalır, bizde aklımızda, defterimizde kalacağına bloğumuzda kalsın mantığıyla, çok sayılı yazardan ve içerik sağlayıcılardan oluşacak, sizlerden gelen yazıları da paylaşabileceğimiz kişisel bir blog oluşturduk.

Yazarlar kimlerden oluşuyor?

Yazarlarımız genel itibariyle birbirlerini tanımayan, farklı illerde, farklı mesleklerde ve farklı görüşlerde; sizlere farklı bir renk, farklı bir kültür ve farklı bir deneyim katmak için sitemizde yazmaya başlamıştır. İnsanların diline, dinine ve rengine saygı çerçevesinde, yazma deneyimi edinip, daha çok kişiye ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Siz Ve Biz Blogun sahibi kim? Yazıları kim yazıyor?

Bloğumuzun yazarları arkadaş çevremiz, arkadaşlarımızın arkadaşları ve yazılarımızı takip eden ve katkıda bulunan okurlarımızdan oluşmaktadır. Blogda editör ve yazar hesabı olan tüm kullanıcılarımız blogumuzun sahibidir.

Size destek olmak istiyorum, nasıl yardımcı olabilir?

Bize destek olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir, beğendiğiniz yayınları hesabınızdan paylaşabilirsiniz. Yazmayı seviyor ve yazılarınızı blog okurlarımızla paylaşmak isterseniz, yazılarınızı bize gönderebilirsiniz.

Nasıl İletişime Geçebiliriz?

Sorularınız ve merak ettikleriniz için info@nkolay.net mail adresinden detaylı bilgi isteyebilirsiniz.

Herhangi Bir Alan Bulunamadı.