Şirketler için ofis yönetmenin en kolay hali: NKolayOfis

Küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için kurumsal kaynak yönetimi konusunda artık yeni ve ekonomik bir alternatif var. Türkiye’nin önde gelen girişimcilik platformlarından StartersHub’ın yatırım yaptığı NKolayOfis, bulut tabanlı bir ofis yönetim platformu olarak, işletmelerin ofis işlerini optimize etmelerini sağlıyor, verimliliklerini ve sürdürülebilirliklerini artırmaya yardımcı oluyor.   

Günümüzde her boyutta işletme için en önemli yatırım konularından biri Bulut Bilişim ve bu alandaki hizmetler gün geçtikçe çeşitleniyor. Bunlardan biri olan NKolayOfis, geçtiğimiz Mart ayında StartersHub’ın girişim geliştirme programı StartersHub XO’da ön yatırım almaya hak kazandı.

Zamandan ve paradan kazandıran ürünler

NKolayOfis’in Finans ve Satış Yönetimi ile Banka Entegrasyonu olarak iki önemli ürünü bulunuyor. Türkiye’nin önde gelen 12 bankasıyla sağlanan banka entegrasyonu ve e-fatura entegrasyonu sayesinde, NKolayOfis kullanan işletmeler muhasebe işlemlerini kolayca yapacak.

NKolayOfis ürünü olan BankFIX sayesinde işletmeler tüm banka hesaplarını takip etme ve finansal verilerini yönetebilme imkanlarına kavuşacak. Bu sayede işletmeler, farklı bankalardaki paralarını yönetmek için fazla zaman harcamayacak.

ERP yazılımı ihtiyacına alternatif

Türkiye’deki özellikle küçük işletmelerin büyük bir bölümü ne yazık ki hesaplarını hâlâ kağıt kalem veya Excel dokümanı olarak tutuyor. İşletmelerin verimliliğini ve sürdürülebilirliğini artırması için Kurumsal Kaynak Yönetimi (ERP) yazılımları kullanmaları şart. Fakat çoğu işletme için mevcut muhasebe programları yetersiz ve bu işletmelerin finansal yönetim sistemlerine ihtiyacı var. Yüksek fiyatlı ERP yazılımlarını alamayan KOBİ’ler için şimdi çok parlak bir seçenek var!

KOBİ’ler için uygun fiyatlı komple çözüm

İki farklı çözümle gelen NKolayOfis, KOBİ’lere “mini ERP” hizmeti vererek düşük yatırımla yüksek verimlilik ve sürdürülebilirlik kazandırıyor. İşletmeler, NKolayOfis’ten alacakları mini ERP çözümüyle kusursuz bir Banka Entegrasyonu’na sahip olacaklar. Özellikle birden fazla banka ile çalışan işletmeler için tüm banka hesaplarını tek bir platformdan takip etmek ve anlık verilerine kolayca ulaşmak büyük avantaj taşıyor.

Mini ERP paketinde yok yok!

KOBİ’lerin tüm ofis ve finansal yönetim işlerini tek çatıda toplayan NKolayOfis mini ERP paketi, banka entegrasyonunun yanı sıra siparişleri kolayca yönetmeye imkan sağlayan Sipariş ve Fatura Yönetimi’ni de barındırıyor.

Gelir-gider kontrolünü kolaylaştıran Finans Yönetimi, tüm şirket evraklarını NBox dosya koruma altyapısında saklayan Dosya ve Evrak Yönetimi, fatura işlemlerini kolaylaştıran E-Fatura ve ürünlerin müşteri veya tedarikçi bazında stok takibini yapmaya imkan veren Stok Yönetimi gibi özellikler, mini ERP paketinde öne çıkıyor.

StartersHub’ın desteği markamıza ivme kazandırdı

Türkiye’de girişimler için en önemli platformlardan biri olan StartersHub’ın desteğiyle önemli yol kat eden NkolayOfis Kurucu Ortağı Gökhan Boyana, “Maddi katkının ötesinde, StartersHub’dan aldığımız mentorluk ve profesyonel destek sayesinde çok kısa süre içinde adımlarımızı hızlandırdık. Hazırladığımız ürün ve çözümler, KOBİ’ler ile büyümekte olan işletmelerin kurumsal kaynak planlama konusundaki ihtiyaçlarını düşük bir yatırımla çözüme kavuşturacak.” dedi ve StartersHub’ın destekleriyle önümüzdeki dönemde hizmetlerini zenginleştireceklerini ifade etti.

StartersHub Hakkında:

2015 yılında MV Holding ve Gedik Yatırım ortaklığıyla 22 milyon dolarlık sermayeyle kurulan StartersHub, erken aşama teknoloji girişimlerini finansman desteği, mentorluk, yerli ve yabancı uzmanlardan eğitimler ve bağlantılarla hızla büyüyen, başarılı küresel şirketler haline getirmeyi amaçlıyor. Startupbootcamp İstanbul ve  Game Garage gibi iki önemli girişim hızlandırma programını bünyesinde bulunduran StartersHub, 2 Mart 2017’de başlayan KPI bazlı StartersHub XO programı ile de ‘IOT/Big Data ve Fintech’ alanındaki girişimlerin yapılanmasını destekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here